Araven alergen PP GN1/3 6 l fioletowy, hermetyczny, z pokrywką
Kod: 70284Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Antyalergiczny, hermetyczny pojemnik z polipropylenu pozwala zidentyfikować i odróżnić od pozostałych pojemników żywność przeznaczoną dla klientów z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi, w celu jej oddzielenia i ochrony przed ewentualnym zanieczyszczeniem substancjami, które mogą wywołać reakcję alergiczną. Prawidłowa identyfikacja zapobiega nieumyślnemu spożyciu tych produktów przez osoby z grupy ryzyka. Hermetyczny pojemnik Araven przechowywanie żywności z pełną gwarancją dla klientów cierpiących na alergie lub nietolerancje pokarmowe Oprócz całkowitej szczelności, te hermetyczne pojemniki są specjalnie zaprojektowane, aby przechowywać i chronić żywność przed wszelkim ryzykiem zakażenia i zanieczyszczenia krzyżowego alergenami pokarmowymi.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik gastronomiczny |
| Pojemność: | 6L |
| Rozmiar: | 1/3 |
| Szczelność powietrzna: | hermetyczny |
| Materiał: | polipropylen |
| Kolor: | fioletowy |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 325 mm |
| Šířka: | 176 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.