Araven BPA free GN1/2 100 mm 6 l czarny
Kod: 70310Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Seria ABS GN (BPA-FREE) + etykieta IML do ekspozycji żywności na ladach chłodniczych i do prawidłowego przechowywania w komorach chłodniczych. Pod względem funkcjonalnym pojemniki te umożliwiają „odzwierciedlenie” lad manipulacyjnych/chłodniczych oraz szafek magazynowych/chłodniczych w celu ułatwienia przygotowywania, dozowania i serwowania posiłków. Dostosowanie pojemnika do rodzaju przechowywanej żywności oraz partii produkcyjnej lub konsumpcyjnej. Pojemnik bez pokrywy ma zaokrąglone krawędzie, co ułatwia czyszczenie, bez ostrych krawędzi lub zagłębień, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Pojemniki mają podwójną, wtryskiwaną pokrywę z gumową uszczelką, która gwarantuje maksymalną ochronę przechowywanej żywności, nawet w dużych pojemnikach GN.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik gastronomiczny |
| Pojemność: | 6L |
| Rozmiar: | 1/2 |
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | czarny |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 325 mm |
| Šířka: | 265 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.