Araven BPA free GN1/1 150 mm 19,6 l, niebieski
Kod: 70289Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pojemniki GN BPA FREE zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o profesjonalistach z branży cateringowej. Pojemniki w rozmiarze GN mają zintegrowane etykiety identyfikacyjne, pomagają przestrzegać przepisów sanitarnych i higienicznych, są całkowicie przezroczyste, co pozwala na szybką identyfikację zawartych w nich produktów spożywczych. Ich podwójnie wtryskiwane pokrywy z gumową uszczelką zapewniają maksymalną ochronę żywności nawet w dużych pojemnikach.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik gastronomiczny |
| Pojemność: | 19,6L |
| Rozmiar: | 1/1 |
| Materiał: | bez BPA |
| Kolor: | niebieski |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.