Dozownik sosów Araven GN1/9 przezroczysty
Kod: 93385Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dozownik GN 1/9, 1,5 l do sosów, dressingów, syropów... Łatwe napełnianie, dzięki czemu przyprawy lub dressingi można przenosić w ilościach niezbędnych do dozowania. Zmniejsza ilość odpadów, pobierając tylko niezbędną ilość. Dozownik pionowy: większy komfort użytkowania, brak przypadkowych rozlanych płynów. Zawór zamykający utrzymuje obieg pompowania w stanie zamkniętym, poprawiając tym samym przechowywanie produktu w pojemniku, nawet w chłodniach.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Manipulacja |
|---|---|
| Przeznaczenie: | butelka dozująca |
| Pojemność: | 1,5L |
| Rozmiar: | 1/9 |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 190 mm |
| Hloubka: | 176 mm |
| Šířka: | 108 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.