Araven PC GN1/1 65 mm, 6,25 l przezroczysty
Kod: 70246Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pojemniki z pokrywką z poliwęglanu zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach z branży cateringowej. Pojemniki w rozmiarze GN mają zintegrowane etykiety identyfikacyjne, pomagają zachować zgodność z przepisami sanitarnymi i higienicznymi, są całkowicie przezroczyste, co pozwala na szybką identyfikację zawartości. Ich podwójnie wtryskiwana pokrywa z gumową uszczelką zapewnia maksymalną ochronę żywności nawet w dużych pojemnikach.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik gastronomiczny |
| Pojemność: | 8,35L |
| Rozmiar: | 1/1 |
| Materiał: | poliwęglan |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 65 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Šířka: | 325 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.