Silikonowa pokrywa Araven GN1/9 przezroczysta
Kod: 60320Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Silikonowa pokrywa GN 1/9 zapewnia całkowitą szczelność i pomaga dłużej zachować świeżość żywności. Niskie obciążenie mikrobiologiczne, niski poziom utleniania oraz zachowanie tekstury, zapachu i smaku żywności to jej główne zalety. Dzięki elastyczności materiału pokrywki te są uniwersalne – pasują do wszystkich rodzajów pojemników na żywność o tym samym rozmiarze GN, niezależnie od materiału, z którego są wykonane, i mogą być stosowane jako pokrywki do pojemników stalowych i porcelanowych. Seria składa się z 7 najczęściej używanych rozmiarów GastroNorm. Przezroczyste, ułatwiające identyfikację żywności w środku. Mogą być używane w piekarniku, a także w kuchence mikrofalowej, co skraca czas gotowania i pozwala uzyskać oszczędności energii.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pokrywka |
| Rozmiar: | 1/9 |
| Szczelność powietrzna: | hermetyczny |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 10 mm |
| Hloubka: | 167 mm |
| Šířka: | 103 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.