Pojemnik Araven FIFO GN2/3 200 mm, 16 l, przezroczysty
Kod: 90355Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pojemniki na dodatki zostały zaprojektowane z myślą o idealnym przechowywaniu, optymalnej konserwacji żywności przy zachowaniu maksymalnej higieny i najsurowszej kontroli surowców. Pojemniki na dodatki są idealne do przechowywania żywności o bardzo niskiej wilgotności (produkty suche, orzechy, makaron, ryż...), ponieważ można je zamknąć, dzięki czemu zawartość jest chroniona bez konieczności hermetycznego zamknięcia, co zapobiega przedostawaniu się wilgoci i psuciu się żywności. Następnie wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania pojemnika, które powinno być suche i dobrze wentylowane, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, izolowane od bardzo wilgotnego środowiska. Lepsza kontrola zapasów: Pojemniki na składniki GN są zaprojektowane zgodnie z systemem FIFO (first in-first out) z pokrywą do napełniania i drugą do wyjmowania żywności. Zalecenia HACCP. Ułatwia prawidłową rotację żywności. Oddzielne napełnianie i wyjmowanie w GN 1/1 dla łatwiejszej kontroli zawartości.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik |
| Pojemność: | 16L |
| Rozmiar: | 2/3 |
| Szczelność powietrzna: | hermetyczny |
| Materiał: | polilaktyd (PLA) |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 415 mm |
| Šířka: | 340 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.