Pokrywka PC do pojemników GN1/1, przezroczysta
Kod: 70265Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pokrywka polikarbonatowa do GNParametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pokrywka |
| Rozmiar: | 1/1 |
| Materiał: | poliwęglan |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 20 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.