Araven PP GN1/3 65 mm 2,5 l przezroczysty, hermetyczny, z pokrywką
Kod: 70215Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Polipropylenowe pojemniki hermetyczne zaprojektowane dla profesjonalistów gastronomicznych. Pojemnik hermetyczny jest dostępny w rozmiarach GN. Pojemnik hermetyczny na żywność posiada trwałą etykietę zgodnie z rozporządzeniem w sprawie identyfikowalności Reg. (CE) n.852/2004 Reg(CE) n.178/2002 Na pojemnikach ARAVEN można łatwo pisać markerem z nietoksycznym tuszem ARAVEN, a etykieta pozostaje jak nowa nawet po wielokrotnym myciu.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pojemnik gastronomiczny |
| Pojemność: | 2,5L |
| Rozmiar: | 1/3 |
| Szczelność powietrzna: | hermetyczny |
| Materiał: | polipropylen |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 65 mm |
| Hloubka: | 325 mm |
| Šířka: | 176 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.