Pokrywka hermetyczna Araven GN1/3 przezroczysta
Kod: 70262Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Szczelne pokrywki do pojemników GN są wyposażone w podwójną gumową uszczelkę, która zapewnia maksymalną ochronę żywności nawet w dużych pojemnikach.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przechowywanie żywności |
|---|---|
| Przeznaczenie: | pokrywka |
| Rozmiar: | 1/3 |
| Szczelność powietrzna: | hermetyczny |
| Kolor: | przezroczysty |
| Výška: | 22 mm |
| Hloubka: | 325 mm |
| Šířka: | 176 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.